Шторы день ночь цвет черный 40 на 170
- Під замовлення
- Код: dn129400
Відправка з 24 травня 2026862 ₴
+380 (97) 344-26-71
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Шторы день ночь цвет черный 40 на 170
862 ₴
Під замовленняОпис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ролета день ніч ширина 40 см, висота 170 див. Ролети виготовлені з надійних матеріалів польського виробництва. При необхідності можна виготовити будь-які розміри.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Miranda |
| Країна виробник | Польща |
| Вид рулонної штори | Відкрита |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Наявність напраляющих | Так |
| Варіант монтажу | Універсальний |
| Механізм управління | Ланцюговий |
| Засіб керування | Ланцюжок |
| Характеристика тканини | Звичайна |
| Декоративна особливість тканини | Однотонна |
| Ширина виробу | 400 мм |
| Довжина виробу | 1700 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр вала | 19 мм |
| Сторона управління | Зліва/справа |
| Намотування полотна | Зовнішня |
| Монтажний комплект | Так |
| Наявність декоративного канта | Ні |
- Ціна: 862 ₴

